باسکول فرغونی

آیا در مورد فرغون باسکول دار دیجیتال، اطلاعاتی دارید؟ از قیمت خرید این باسکول های فرغونی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند، چقدر اطلاعات دارید؟ میزان دقت باسکول ها تا چه اندازه بر قیمت آن موثر می‌باشد؟

بدون شک نوعی از فرغون های دیجیتالی که تحت عنوان باسکول های فرغونی نامیده شده اند را دیده اید که از کاربرد محدودی در برخی از اصناف و صنایع برخوردار می‌باشند. به کارگیری باسکول های فرغونی در صنایع مختلف به نوع نیاز فرد با توجه به ظرفیت های متنوع آن که در بازار عرضه شده است، بستگی دارد و برای توزین در زمینه های گوناگونی به کار گرفته می‌شوند.

همچنین برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله همه چیز درباره فرغون توزین دار را مطالعه فرمایید

باسکول فرغونی

تنوع در باسکول فرغونی

ظرفیت لودسل، ظرفیت مخزن، تعداد چرخ از مواردی است که فرغون باسکول دار دیجیتال را در دسته های متفاوتی قرار می‌دهد. فرغون های دیجیتالی می‌توانند از لحاظ تعداد چرخ ها در رده یک تا چهار چرخ قرار بگیرند که رایج ترین این فرغون ها از ۳ یا ۴ چرخ برخوردار هستند، ضمن اینکه افزایش تعداد چرخ ها تاثیر مستقیمی بر قیمت باسکول فرغونی خواهد داشت و سبب افزایش آن می‌شود. مدل هایپر دیجیتالی و ظرفیت های بالا اغلب از ۴ چرخ استفاده می‌کنند.

ویژگی های باسکول فرغونی خاص

در مدل های کمپرسی و هایپر، قیمت باسکول فرغونی بیش تر است، چرا که درب های اهرمی و کشویی به کار گرفته شده در این فرغون ها جهت سهولت در تخلیه بار ها کاربرد دارند. از مهم ترین عوامل که در خرید باسکول های فرغونی مورد توجه است، جنس ورق استفاده شده است. از طرفی عوامل زیادی وجود دارند که در تعیین قیمت این باسکول های فرغون دار تاثیر گذار می‌باشند.

فرغون های دیجیتال

نقش باسکول فرغونی در صنعت های مختلف

برای سنجش وزن و حمل و نقل مواد در مرکز های پرورش ماهی، کارگاه های مرغداری، کارگاه های پرورش دام، انبار های غله و پروژه های عمرانی و ساختمانی این باسکول از نقش مهمی برخوردار است. امکان وزن گیری و حمل و نقل بار ها به صورت همزمان می‌تواند دلیلی بر توجیه قیمت فرغون های دیجیتال، افزایش بازدهی فرآیند و تسریع آن باشد.

 این دستگاه برای اندازه گیری وزن خوراک انواعی از ماکیان و طیور در انبار های غله و مرغداری ها بسیار کاربرد دارد. باسکول فرغون دار در صنعت های مختلفی کاربرد داشته و روزانه بر طرفداران این دستگاه افزوده می‌گردد. انتقال جیره مواد تغذیه ای در کارگاه های مرغداری، کارگاه های پرورش دام و حمل و نقل مصالحی که در پروژه های ساختمان سازی، عمران و کارخانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از موارد کاربرد فرغون باسکول دار دیجیتال است، بنابراین می‌توان گفت این باسکول ها بیش تر در صنایعی مانند کشاورزی، دامپروری ها، کارگاه های مرغداری، ساخت و ساز ساختمان ها و پروژه های متنوع عمرانی رواج دارند.

مشخصه های باسکول فرغونی

 • امکان توزین محصولات با به کار گیری میزان بالای دقت
 • به کار گیری صفحه نمایشگری دیجیتالی
 • به کار گیری طراحی ای کاملا مهندسی شده و بر اساس به روز ترین استاندارد ها در این دستگاه
 • نیاز به اعمال کم ترین میزان نیروی انسانی به دلیل وجود حرکتی روان و پرسرعت
 • استفاده از چهار چرخ دارای قدرت و امکان تردد از سطح هایی مختلف
 • طراحی و ساخت مطابق ظرفیت های گوناگون و کاربرد های مختلف آن
 • شامل کاسه ای با عمق زیاد که سازگار با انتقال حجم زیاد بار ها و پیشگیری از تلف شدن بار در زمان جا به جایی است.
 • دارای دربی برای تخلیه به صورت آسان
 • استراکچر و بدنه ای فلزی با دوام
 • استفاده از ۴ چرخ به منظور سهولت در نقل و انتقالات بار ها به صورت چرخ های ثابت در بخش جلویی و چرخ هایی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای و فرمان پذیری فوق العاده در بخش عقبی
 • طراحی دستگیره هایی سازگار با موقعیت های بدنی به منظور استفاده از آن در زمان های زیادی از طول روز
 • استفاده از باتری و برق ۲۲۰ ولت شهری به عنوان دو منبع تغذیه برای استفاده از این باسکول به گونه ای که باتری از قابلیت شارژ توسط برق شهری برخوردار است.
 • استفاده از رنگ های الکترواستاتیکی به منظور جلوگیری از زنگ زدگی باسکول های فرغون دار در بازه زمانی طولانی

خرید باسکول فرغونی دیجیتال و عوامل موثر بر قیمت آن

ساخت این نوع باسکول به صورت کلی در ظرفیت های ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوگرم صورت گرفته است که اصولا ظرفیت های ۲۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرمی آن از میزان بالای فروش و کاربرد برخوردار است. گزینش میزان ظرفیت اندازه گیری فرغون باسکول دار دیجیتال به چندین عامل وابسته بوده که برای خرید آن در قدم اول بایستی شغل خود را در نظر داشته باشید و بر این اساس تعیین کنید کدام یکی از ابعاد های کوچک، متوسط یا بزرگ می‌تواند پاسخگوی نیاز های شغلی شما باشد. برای برگزیدن مناسب ترین انتخاب آن بایستی میزان بودجه خود را نیز در نظر بگیرید و فرغون های دارای گنجایش کم تر از قیمت کم تری نیز برخوردار خواهند بود. یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های مورد توجه مشتریان در خرید باسکول فرغونی، قیمت آن می‌باشد که این دستگاه از ثبات قیمتی خوبی در بازار برخوردار نیست و همین سبب سر در گمی در بسیاری از در خواست کنندگان شده است. بنابراین به منظور خرید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب شما نیازمند آگاهی از عوامل مختلف تاثیر گذار بر مختلف بودن قیمت ها هستیدکه خرید از واسطه یا به صورت مستقیم، عدم وجود گارانتی و کیفیت قطعه های استفاده شده از این موارد هستند.

خرید باسکول فرغونی

خدمات نگهداری باسکول جاده ای 

شما می‌توانید جهت درخواست خدمات نگهداری باسکول جاده ای از متخصصین سرویس باسکول استفاده کنید. لطفاً جهت سفارش خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

‫5/5 ‫(1 نظر)