نمایشگر دوم باسکول جاده ای

نمایشگر راننده

برای مشاهده‌ عدد وزن دیگر نیاز به داخل اتاقک باسکول رفتن نیست؛ تنها کافیست از نمایشگر راننده در هنگام توزین استفاده کرد.

کاربرد نمایشگر راننده

معمولا یکی از دغدغه های استفاده‌کنندگان باسکول در فرآیند توزین با باسکول جاده ای این است که برای مشاهده‌ی عدد وزن باید به داخل اتاقک باسکول رفته و آن را از روی اندیکاتور یا نمایشگر باسکول مشاهده کنند. برای رفع این مشکل می‌توان از نمایشگر دوم یا به اصطلاح نمایشگر راننده در هنگام توزین استفاده کرد. باید توجه کرد به طور معمول عدد وزن بر روی اندیکاتور اصلی نمایش داده می‌شود. اندیکاتور باسکول جاده ای یا به اصطلاح عام نمایشگر باسکول جاده ای یکی از اجزای جدایی ناپذیر و الزامات باسکول جاده ای می‌باشد که اعلام و نمایش وزن وسایط نقلیه که توزین شده اند برعهده‌ی این قطعه در باسکول جاده ای می‌باشد. نمایشگر باسکول جاده ای در انواع مختلف طراحی و تولید می‌شوند و هر کدام از آن‌ها با توجه به برند تولیدکننده و هدفی که برای آن تولید شده است از کیفیت و ساختار متفاوتی برخوردار می‌باشد.

چند ویژگی برجسته

نمایشگر دوم باسکول جاده ای

خدمات نگهداری باسکول جاده ای 

شما می‌توانید جهت درخواست خدمات نگهداری باسکول جاده ای از متخصصین سرویس باسکول استفاده کنید. لطفاً جهت سفارش خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

‫0/5 ‫(0 نظر)