نگهداری لودسل باسکول جاده ای

لودسل در معنای کلمه و غیرتخصصی به معنای سلول وزنی ترجمه می‌شود.نگهداری لودسل یکی از مهم ترین و حیاتی ترین نکاتی هست که در نگهداری باسکول باید به آن توجه شود. در واقع لودسل (Load Cell) یك نوع سنسور الكترونیكی برای اندازه‌گیری میزان کرنش است که در سیـستم‌های سنجش وزن فشار مورد استـفاده قـرار می‌گیرد. این حسگر، تغـییرات وزن را بر اساس تغییرات ولتاژ الکتریکی و براساس وزن فشار وارده به نـشان‌دهنده الكترونیكی منتـقل می‌کند.

در باسکول جاده ای بسته به ظرفیت و نوع باسکول از تعدادی لودسل باسکول استفاده می‌شود که برای عملکرد هرچه بهتر آن‌ها نیاز است یک سری موارد ایمنی و نگهداری را مد نظر قرار داد. به طور مثال معمولا شرکت پند کاسپین برای باسکول ۵۰ تنی یا باسکول کامیون کش از ۴ لودسل، برای  باسکول ۶۰ تنی یا باسکول تریلی کش از ۶ یا ۸ لودسل و برای باسکول دامپ تراک با توجه به ابعاد و تناژ باسکول جاده ای از ۱۲ یا ۱۶ لودسل استفاده می‌کنند که نگهداری و توجه به سلامت هر یک از این لودسل ها امری اجتناب ناپذیر می‌باشد و اثر مستقیم بر دقت و صحت عملکرد سیستم باسکول جاده ای دارد.

نگهداری لودسل
لودسل باسکول جاده ای

نکات مهم در نگهداری لودسل باسکول جاده ای

لودسل باسکول جاده ای
لودسل

خدمات نگهداری باسکول جاده ای 

شما می‌توانید جهت درخواست خدمات نگهداری باسکول جاده ای از متخصصین سرویس باسکول استفاده کنید. لطفاً جهت سفارش خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

‫5/5