درباره ما

شرکت سرویس باسکول با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تولید، نصب، راه اندازی و خدمات انواع باسکول جاده ای فعال می‌باشد. این شرکت در ۱۳کشور خدمات ارایه می کند.  این شرکت با بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات دنیا و مجرب‌ترین متخصصین بعنوان برترین تولیدکننده باسکول و ارائه دهنده خدمات باسکول در ایران شناخته می‌شود.

سرویس باسکول یک مرجع جامع برای تعمیرات باسکول ها است.این شرکت بعنوان جزئی از باسکول پند ارائه دهنده خدمات تعمیرات باسکول نظیر کالیبراسیون ، نگهداری ، لوازم جانبی و سرویس‌های مختلف باسکول می‌باشد و در کوتاهترین زمان به سراسر ایران خدمات باسکول را ارائه می‌نماید. بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات دنیا و مجرب‌ترین متخصصین بعنوان برترین تولیدکننده باسکول و ارائه دهنده خدمات باسکول در ایران شناخته می‌شود.

شرکت سرویس باسکول با بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات دنیا و مجرب‌ترین متخصصین بعنوان برترین تولیدکننده باسکول و ارائه دهنده خدمات باسکول در ایران شناخته می‌شود. این شرکت در کوتاهترین زمان خدمات تعمیرات باسکول در سراسر ایران را انجام می‌دهد. شبکه گسترده کشوری باعث شده است سرویس باسکول از سایر شرکت‌ها به شما نزدیکتر باشد. این شرکت با ۲۰ سال سابقه در زمینه تولید، نصب، راه اندازه و خدمات انواع باسکول جاده ای فعال می باشد. هر باسکولی در گذر زمان نیاز به کالیبراسیون مجدد دارد. این شرکت در کمترین زمان خدمات کالیبراسیون باسکول را برای شما ارائه می‌دهد. همچنین آمادگی عقد قرارداد دوره‌ای جهت سرویس را دارد.

باسکول جاده ای 50تن
تعمیرات-باسکول

باسکول ابزاری دقیق و ارشمند است. دستگاهی گران که در تمامی اندازه گیری های خود باید دقیق باشد وگرنه خسارتهای زیادی به یک یا چند طرف معامله وارد می نماید. سرویس باسکول یک انتخاب منطقی است. قراردادی عاقلانه با بزرگترین سرویس تعمیر و نگهداری باسکول جاده ای کشور. سرویس باسکول.

در تمام انتخابها گزینه های متعددی وجود دارد اما باسکول شاید کمی حساستر باشد. وقتی دستگاهی چندصد میلیون ارزش دارد، سپردن کالیبراسیون،تعمیر و نگهداری آن، نیاز به سرویسکاری امین و خوشنام دارد. سرویس باسکول، بزرگترین شبکه سرویس و گارانتی باسکول جاده ای در کشور می باشد.

‫5/5