آیا نمایشگر باسکول قابل تعمیر است؟

یکی از جدایی ناپذیر تربن اجزای باسکول، اندیکاتور یا نمایشگر باسکول دیجیتال از نوع جاده ای است که نقش اعلام و نمایش وزن وسیله های توزین شده بر عهده این قطعه می‌باشد. طراحی وتولید اندیکاتور ها در انواع مختلفی صورت می‌گیرد که برند و هدف تولید هریک از آن ها سبب برخورداری از کیفیت و ساختاری مناسب شده است. تولید این قطعه می‌تواند همراه پرینتر یا فاقد پرینتر باشد که استفاده از آن وابسته به نوع فعالیت مشتری بوده و در خرید باسکول قابل توجه است.

نمایشگر باسکول جاده ای پند کاسپین

از بهترین اندیکاتور های موجود در بازار، مدلی از شرکت پند کاسپین بوده که کیفیت بسیار بالای آن همواره توسط مشتریان ذکر گردیده و از مزیت های ویژه ای برخوردار است. برای مثال:

این اندیکاتور، تنها نمایشگر باسکول دیجیتال جاده ای است که از سازمان صنعتی انفورماتیک ایران توانسته گواهینامه آزمون حفاظت الکترو مغناطیسی و الکترواستاتیک را دریافت کرده است. اندیکاتور شرکت پند کاسپین از انواع نمایشگر های LCD و LED تولید گردیده است. باطری و UPS هوشمند داخلی از قطعات دیگری است که در این اندیکاتور به کار رفته است. از دیگر مشخصه های این قطعه می‌توان به ویژگی هایی اشاره کرد که شامل ویژگی هایی در نمایشگر آن است:

در قسمت نمایش دهنده، LCD ای درخشان مشاهده خواهید کرد که دارای مقاومت خوبی نسبت به الکتریسیته ساکن بوده و شامل آیکون هایی تصویری عملکردی است. از طرفی وجود عناوین هر منو دارای نور پشت زمینه ای سفید و درخشان است که LED نام داشته و با افزایش خوانایی صفحه نمایش باسکول دیجیتال جاده ای همراه است. در این نمایشگر شما شاهد ۷ سگمنت درشت و روشن در ابعاد ۱ اینچ هستید که از تغذیه ای ایزوله و مقاوم نسبت به الکتریسیته ساکن برخوردار بوده که به منظور حذف نویز قابل استفاده است و از مزیت های این اندیکاتور به حساب می‌آید. از ویژگی های دیگر آن می‌توان به قابلیت نمایش وزن بر روی دو نمایش دهنده LCD و LED به صورت همزمان اشاره کرد و از طرفی نمایش تاریخ و ساعت در کنار وزن بر روی صفحه LCD امکان پذیر است.

فرآیند توزین با نمایشگر

تهیه لیست از کالا های ارائه شده با همراهی کد آن ها که از قابلیت پرینت و بررسی مطابق کد یا عنوان کالا در زمان اندازه گیری برخوردار است.

تهیه لیستی از ماشین های ارائه شده با کد ها که دارای قابلیت چاپ نیز هستند.

امکان تهیه لیست از متصدیان ارائه شده و رمز عبوری آن ها با امکان ویرایش در اطلاعات که شامل ۲۰ متصدی بوده و فقط برای مسئول امکان پذیر است.

امکان اندازه گیری وزن بار در دو نوبت با کنترل هوشمند و با سرعت در این نمایشگر وجود دارد.

نمایش در زمان خود و مشخص کردن میزان وزن خالص پیش از دستور صادر کردن یا چاپ قبض ها در زمان اندازه گیری وزن به صورت دو مرحله ای نیز ممکن است.

امکان درج اطلاعاتی از قبیل تاریخ، ساعت، عنوان، آدرس، شماره اتومبیل، مشخصات راننده، شماره سری قبض، ردیف، قیمت واحد، قیمت کل، حجم بار توزین شده، محل شروع و پایان فعالیت باسکول، میزان وزن پر یا خالی و میزان خالص آن، مشخصه های متصدی، تعیین نرخ قیمت دستمزد توزین بر روی قبض های باسکول دیجیتال وجود داشته است که دارای قابلیت تعیین فرمت متن چاپ شده به وسیله مسئول می‌باشد.

نمایشگر پند کاسپین، دارای قابلیت ارائه تاریخ و ساعت بر روی صفحه LCD به صورت دائمی است.

این اندیکاتور از قابلیت برقراری ارتباط با لودسل دیجیتال تحت عنوان Optional برخوردار است.

امکان اندازه گیری حجم بار مطابق جرم حجمی برای 300 نوع کالا در اندیکاتور پند کاسپین نیز امکان پذیر است.

عملکرد این نمایشگر از دو منبع تغذیه برق و باطری داخلی هوشمند تحت عنوان USP می‌باشد.

در زمان های قطعی برق یا عدم آمادگی چاپگر، این قطعه امکان ذخیره و چاپ قبض های چاپ نشده را به صورت مجدد دارا  می‌باشد.

امکان کالیبراسیون باسکول دیجیتال به صورت هوشمندانه، با دقت، پیشرفته و با سرعت نیز وجود دارد.

محاسبه حجم بار هایی مانند بتن، شن، ماسه، مایعات و … بر اساس وزن متر مکعب از طریق اندیکاتور شرکت پند کاسپین امکان پذیر است.

طراحی سیستم پردازنده سخت افزار دو هسته ای نیز در این اندیکاتور به کار گرفته شده است.

برخوردار از منو راهنمایی جهت آموزش کار با اندیکاتور باسکول دیجیتال خریداری شده برای کاربران می‌باشد.

تعمیر اندیکاتور باسکول پند کاسپین

یکی از خدمات باسکول های خریداری شده از پند کاسپین، بررسی و کنترل وضعیت عملکرد اندیکاتور، لودسل ها و .. در باسکول می‌باشد که در جلوگیری از خرابی زود هنگام نمایشگر باسکول تاثیر گذار بوده و از طرفی در صورت بروز نقص در عملکرد آن می‌توانید آموزش تعمیر باسکول را فرا گرفته و در غیر این صورت با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت سرویس باسکول به تیم مجرب این شرکت اعتماد کنید و برای تعمیر یا تعویض قطعه درخواست دهید.

خدمات نگهداری باسکول جاده ای 

شما می‌توانید جهت درخواست خدمات نگهداری باسکول جاده ای از متخصصین سرویس باسکول استفاده کنید. لطفاً جهت سفارش خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

‫5/5 ‫(1 نظر)
تعمیر باسکول جاده ای
خرید باسکول

معیارهای مهم خرید باسکول برای خرید باسکول نکاتی مانند موارد

این پست دارای یک نظر است

  1. وحید

    سپاس

دیدگاهتان را بنویسید