جابجایی باسکول جاده‌ ای

با توجه به نیازهای آتی مشتریان، جابجایی باسکول جاده‌ ای به منظور تغییر مکان یا تعمیرات باسکول جاده‌ای، امری اجتناب ناپذیر است و در این میان وجود قابلیت جابجایی باسکول جاده‌ ای همراه با فونداسیون، یک مزیت ویژه محسوب خواهند شد. بنابراین بسته به نوع باسکول، می‌توان اذعان داشت که باسکول جاده‌ای شامل دو نوع ثابت و متحرک می‌باشد. نوع ثابت در زمین نصب می‌شود و فاقد قابلیت جابجایی باسکول است، مانند نیم بتن- نیم فلز با پلتفرم بتنی غیر پیش‌ساخته و باسکول جاده‌ای متحرک که بر روی زمین قرار می‌گیرد و قابلیت جابجایی باسکول در این نوع فراهم است.

به طور کلی باسکول‌های پیش ساخته از محبوبیت بیشتری نزد مشتریان برخوردار است. از مهمترین دلایل استقبال مشتریان از باسکول‌های پیش ساخته بتنی، قابلیت جابجایی باسکول، قیمت مناسب و مدت زمان بسیار کوتاه انجام عملیات نصب و راه اندازی است، به صورتی که در بدترین شرایط جوی و موقعیت مکانی کشور، نهایتاً ظرف مدت یک هفته، تمامی خدمات باسکول جاده‌ای از جمله عملیات نصب سازه‌های بتنی و تجهیزات الکترونیکی انجام شده و باسکول آماده بهره‌برداری می‌شود و در صورت لزوم امکان جابجایی و تغییر محل آن توسط کارشناسان و متخصصان مربوطه فراهم خواهد بود. این فرآیند جزو خدمات باسکول جاده‌ای است که معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات باسکول جاده‌ای به دارندگان آن ارائه می‌گردد.

باسکول جاده‌ای چیست؟

باسکول جاده‌ای از بزرگترین و صنعتی‌ترین دستگاه‌های توزین الکترونیک است که برای محاسبه وزن بار در خودروهای سبک و سنگین مانند کامیون، تریلر، خاور، نیسان‌ و واگن‌های باربری طراحی و تولید شده است.

انواع باسکول جاده‌ای

باسکول‌های جاده‌ای بر اساس متریال تشکیل دهنده، به سه نوع تقسیم می‌شوند که عبارتند از:  باسکول تمام فلز، باسکول بتن فلز و باسکول بتنی یا پیش ساخته.

پلتفرم باسکول فلزی در کارخانه ساخته شده و این باسکول در محل نصب، به وسیله پیچ و مهره پیاده‌سازی می‌شود.

ساخت باسکول بتنی یا پیش‌ساخته نیز به طورکامل در کارخانه انجام می‌شود و سپس به محل نصب منتقل خواهد شد.

اما نحوه ساخت باسکول بتن فلز یا نیم بتن – نیم فلز به دو صورت زیر است:

پلتفرم بتن پیش ساخته: در این حالت پلتفرم در کارخانه و در ابعاد 2 در 3 متر تولید شده و به محل نصب منتقل می‌شود.

پلتفرم بتن غیر پیش ساخته: در این حالت، کلاف در محل نصب آماده می‌شود و بتن ریزی انجام می‌گیرد و پس از خشک شدن صفحه پلتفرم، اجرای نقشه فونداسیون و سایر مراحل، باسکول در محل مورد نظر نصب می‌گردد.

خدمات نگهداری باسکول جاده ای 

شما می‌توانید جهت درخواست خدمات نگهداری باسکول جاده ای از متخصصین سرویس باسکول استفاده کنید. لطفاً جهت سفارش خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

‫5/5 ‫(1 نظر)
تعمیر باسکول جاده ای
خرید باسکول

معیارهای مهم خرید باسکول برای خرید باسکول نکاتی مانند موارد

دیدگاهتان را بنویسید