فرغون دیجیتال، نوعی فرغون است که برای توزین کالا ها به کار می‌رود. این دستگاه نوعی از باسکول های صنعتی بوده است که در واقع باسکول محسوب می‌شود. همچنین به دلیل لگن به کار رفته برای خوراک دان مرغ در این دستگاه، باعث شده به کارگیری فرغون دیجیتال مرغداری در میان افراد گسترش یابد. فرغون دیجیتال به عنوان وسیله ای پر کاربرد در مرغداری ها، انبار های غله و حتی پروژه های ساختمانی به کار می‌رود که ترکیب این دستگاه با لودسل و نمایش دهنده هایی که از تکنولوژی دیجیتال برخوردار هستند، دستگاهی باسکول دار و ویژه برای اندازه گیری وزن خوراک دام ها در مرغداری، انباری های غله و مکان های متنوع دیگری  می شود.

نقش فرغون باسکول دار در مرغداری ها و صنایع دیگر

به کار گیری انواع فرغون های دیجیتالی سبب شده به سادگی میزان بالایی از دانه ها را توزین کرده و از ترکیب این دانه ها، خوراک جدیدی را برای مرغ ها تولید کنیم. ضمن اینکه این مسئله برای ساخت خوراک دام ها نیز صدق می‌کند و انواع فرغون باسکول دار دیجیتال سبب سهولت فرآیند تغذیه در صنایع مرغداری و دامپروری شده است. فرغون هایی که در صنایع مرغداری به کار گرفته شده اند از انواع مختلفی برخوردار هستند که بر اساس تعداد چرخ ها، ظرفیت لازمه و میزان وزن قابل تحمل دارای انواع گوناگونی هستند.

جنس بدنه و نوع نمایشگر این فرغون ها نیز از یکدیگر متفاوت بوده و همین امر سبب اختلاف قیمت در انواع آن شده است. صنایع دیگری غیر از مرغداری نیز می‌توانند از این دستگاه برای کسب و کار خود استفاده کنند که پرورش دام ها، پرورش ماهی ها، کارگاه های تولیدی خوراک دام و طیور، فروشگاه های پخش کننده خوراک ها، کار خانه ها و نمایندگی های پخش خوراک از این دسته صنایع می‌باشند.

مکان های به کار گیری فرغون باسکول دار

با توجه به نقش این دستگاه می‌توان گفت از کاربرد گسترده ای در صنایع دامی و پروژه های عمران برخوردار است. ساخت فرغون باسکول دار در انواع و با کیفیت های مختلف در شرکت های سازنده صورت گرفته است که طبق اظهارات سازنده این نوع از باسکول ها، فروش بالای فرغون های دیجیتالی با ظرفیت ۵۰۰ کیلویی بسیار بیش تر از انواع دیگر آن می‌باشد.

کاربرد فرغون باسکول دار

دستگاه فرغون های دیجیتالی از کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف بهره مند هستند که بیش ترین کاربرد آن متعلق به مرغداری ها بوده، به دلیل اهمیت توزین دقیق دانه ها برای مرغ ها و استفاده از دانه ها در حد مجاز باعث شده این دستگاه به وسیله ای ضروری در صنعت مرغداری تبدیل گردد. همچنین در کارخانه ها و کارگاه هایی که ترکیب مواد با نسبت های دقیق اهمیت دارد، این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت فرغون های باسکول دار و ظرفیت های آن

تولید و عرضه فرغون های دیجیتالی در بازه ظرفیت های ۱۰۰ کیلوگرمی تا ۱۲۰۰ کیلوگرمی می‌باشد که قیمت این دستگاه با در نظر داشتن ظرفیت و لگن به کار رفته در آن متفاوت خواهد بود. تولید کنندگان فرغون های دیجیتالی بر اساس کیفیت و مطابق استاندارد های ارائه شده در ایران قیمت نهایی را مشخص می‌کنند.

تنوع در قیمت ها به دلیل انواع زیاد آن و عملکرد های گوناگون آن است که برای مثال یکی از گسترده ترین کاربرد های این دستگاه فرغون دیجیتال مرغداری ها می‌باشد که بدین ترتیب قیمت فرغون های دیجیتال نیز از تنوع برخوردار خواهد بود. بهترین کار جهت اطلاع از قیمت های ارائه شده، مراجعه به سایت اینترنتی شرکت سرویس باسکول است که از این طریق می‌توانید لیست قیمت باسکول فرغونی ارائه شده را بررسی کنید.

خرید فرغون های باسکول دار در انواع مختلف

به کار گیری فرغون دیجیتالی می‌تواند به صورت همزمان برای کارفرمایان ۲ فرآیند را به سر انجام برساند که در حقیقت به شکل همزمان با حمل و نقل بار، اندازه گیری وزن بار حمل شده به صورت آسان در فرغون باسکول دار دیجیتال امکان پذیر است.

برای خرید این دستگاه به شما پیشنهاد می‌کنیم بعد از مراجعه به سایت اینترنتی سرویس باسکول و اطلاع از قیمت فرغون ها دیجیتالی بهتر است خرید را نیز به صورت غیر حضوری و آنلاین از همین سایت انجام دهید. این نوع خرید می‌تواند ضمن تسریع بخشیدن فرآیند خرید شما را در تهیه انواعی از فرغون های دیجیتال باسکول دار یاری رساند.

همچنین در نظر داشته باشید که انواع فرغون ها به طور خاص برای نوعی مخصوص از کسب و کار یا صنایع متنوع طراحی و تولید شده اند که انتخاب بهترین نوع آن که مرتبط با حرفه تان باشد را به تیم مجرب پشتیبانی اختصاص دهید و اجازه دهید پشتیبانی سرویس باسکول به صورت غیر حضوری و خصوصی شما را کمک کند تا خرید بهتری را تجربه کند.

انواعی از فرغون های دیجیتال

فرغون های باسکول دار را می‌توان از چند جنبه در دسته بندی قرار داد، این تقسیم بندی ها بر اساس تعداد چرخ ها که اصولا یک یا دو چرخ می‌باشد، دیجیتالی بودن دستگاه، جنس بدنه به کار رفته، میزان ظرفیت قابل اندازه گیری، میزان دقت اندازه گیری، شکل ظاهری، سایز دستگاه، عملکردی ویژه و نکته خاص در تولید فرغون باسکول دار دیجیتال، مطابق با کاربرد آن است. این فرغون ها مانند ترازو های دیجیتالی از وزن، حجم و دقت اندازه گیری های متفاوتی برخوردارند. همچنین فرغون های دیجیتالی از نظر ظرفیت اندازه گیری در محدوده های وزنی ۱۰۰ کیلویی، ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰ و بالا تر از ۵۰۰ کیلوگرمی قرار می‌گیرند.

خدمات نگهداری باسکول جاده ای 

شما می‌توانید جهت درخواست خدمات نگهداری باسکول جاده ای از متخصصین سرویس باسکول استفاده کنید. لطفاً جهت سفارش خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

‫0/5 ‫(0 نظر)